9 XI 2017 – zebranie oddziału oraz wykład z cybernetyki

W środę 9 listopada 2017 roku w hotelu Europeum odbyło się spotkanie członków wrocławskiego oddziału partii Wolność. Oprócz przedyskutowania bieżących spraw politycznych – zarówno tych dotyczących naszego miasta, jak i spraw ogólnopolskich – w trakcie zebrania miał miejsce wykład z cybernetyki.

Spotkanie wrocławskiej Wolności rozpoczęło się od dyskusji na temat aktualnych spraw politycznych. Prezes oddziału, Robert Grzechnik, powiedział kilka słów na temat konferencji prasowej z dnia 8 listopada, którą to poprowadził wraz z wiceprezesem Pawłem Przystawą. Konferencja dotyczyła nałożenia akcyzy na płyny do e-papierosów oraz pomysłu PiS skupiającego się na ograniczeniu sprzedaży alkoholu po godzinie 22. Na ten temat więcej pisaliśmy w artykule: „To atak na wolność naszą i waszą”.

Następnie omówione zostały inne sprawy bieżące, w tym zbliżające się powoli przyszłoroczne wybory samorządowe oraz pojawiające się informacje o nowych kandydatach na prezydenta Wrocławia. Poruszona została także kwestia wciąż trwającej akcji zbierania podpisów pod uchwałą likwidującą Straż Miejską we Wrocławiu. Robert Grzechnik powiedział także kilka słów na temat swoich ostatnich wystąpień medialnych w rozgłośniach radiowych oraz w telewizji.

W drugiej części zebrania miał miejsce kolejny, z całego cyklu, wykład dotyczący cybernetyki. Tym razem skupiał się on na sprawach związanych z demografią, a sam wykład tradycyjnie poprowadził Tomasz Czul.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *